Datart prošel za poslední rok řadou významných změn. Stali jsme se součástí skupiny HP TRONIC Zlín, spol. s r.o. a výrazně jsme tak posílili svou pozici na trhu v České republice i na Slovensku. Máme před sebou spoustu nových příležitostí, projektů a výzev, pro které potřebujeme nové parťáky. Přidejte se k nám a staňte se součástí týmu opravdových elektrospecialistů!

BRIGÁDA - Prodejce v elektru DATART (Ostrava-Nová Karolina)

Zajímáš se o elektroniku a rád komunikuješ s lidmi? Právě hledáme nové brigádníky. Vše Tě naučíme a pokud budeš mít zájem, můžeme se domluvit na dlouhodobé spolupráci :-)

Co od Tebe potřebujeme?

  • Věk ideálně nad 18 let a čistý trestní rejstřík jsou pro nás podmínkou.
  • Nástup nejlépe ihned.
  • Zkušenosti v oblasti prodeje či zákaznického servisu jsou velkou výhodou.
  • Uvítáme možnost dlouhodobé spolupráce.

Co od nás můžeš čekat?

  • Směny naplánujeme dle Tvých potřeb.
  • Motivující finanční ohodnocení.
  • Prostor k dalšímu profesnímu vzdělávání.
  • Prosíme o pečlivé vyplnění Tvých časových možností, ať hned víme, kdy můžeš :-).

Co budeš dělat?

  • Aktivní péče o zákazníky, poskytování informací ohledně nabídky produktů, služeb a příslušenství, zjišťování potřeb zákazníků a hledání nejvhodnějšího řešení.
  • Péče o vystavené zboží, jeho zabezpečení, kontrola popisek a čistoty.

Co se Ti u nás bude líbit?

  • Práce v moderní prodejně a zaučení našimi profesionály.
  • Zajímavá náplň práce, která Tě bude bavit.

Kde budeš pracovat?

  • V prodejně v nákupním centru Forum Nová Karolina.

Kdy můžeš začít?

  • V průběhu října 2019.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Novinářská 3178/6a, 702 00  Ostrava-Moravská Ostrava, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 7. 10. 2019 do 31. 12. 2019

Typ smluvního vztahu

Dohoda o pracovní činnosti, dohoda o provedení práce

Mzda

100 Kč/hodina

Zadavatel

HP TRONIC

Kontakt

HP TRONIC
Pavla Krejsová

Kontakty

Kdo uvidí váš životopis jako první?

Pavla Krejsová HR specialista