Datart prošel za poslední rok řadou významných změn. Stali jsme se součástí skupiny HP TRONIC Zlín, spol. s r.o. a výrazně jsme tak posílili svou pozici na trhu v České republice i na Slovensku. Máme před sebou spoustu nových příležitostí, projektů a výzev, pro které potřebujeme nové parťáky. Přidejte se k nám a staňte se součástí týmu opravdových elektrospecialistů!

Brigáda - až 120 Kč/hod - DATART (Brno OC Avion)

Zajímáš se o elektroniku a rád/a komunikuješ s lidmi? Právě hledáme nové brigádníky. Vše Tě naučíme!

Co od Tebe potřebujeme?

  • Věk ideálně 18 let a čistý trestní rejstřík jsou pro nás podmínkou.
  • Nástup ideálně ihned.
  • Zkušenosti v oblasti prodeje, zákaznického servisu nebo výdeje zboží jsou velkou výhodou.

Co od nás můžeš čekat?

  • Směny naplánujeme dle Tvých potřeb.
  • Motivující finanční ohodnocení - až 120 Kč/hod!
  • Prostor k dalšímu profesnímu vzdělávání .

Prosíme o pečlivé vyplnění Tvých časových možností, ať hned víme, kdy můžeš:-).

Co bude náplní tvé práce?

  • Aktivní péče o zákazníky, poskytování informací ohledně nabídky produktů, služeb a příslušenství, zjišťování potřeb zákazníků a hledání nejvhodnějšího řešení.
  • Výdej objednaného zboží zákazníkovi.

Co se Ti u nás bude líbit?

  • Práce v moderní prodejně a zaučení našimi profesionály.
  • Zajímavá náplň práce, která Tě bude bavit.

Kde budeš pracovat?

  • Prodejna DATART - Brno Avion Shopping Park.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Skandinávská 150/10, 619 00  Brno-Dolní Heršpice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 11. 11. 2019 do 31. 1. 2020

Typ smluvního vztahu

Dohoda o pracovní činnosti, dohoda o provedení práce

Mzda

80-120 Kč/hodina

Zadavatel

HP TRONIC Zlín, spol. s r. o.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice vhodná pro důchodce.

Kontakt

Veronika Doleželová
Telefon: 705 238 621

Kontakty

Kdo uvidí váš životopis jako první?

Veronika DoleželováHR specialista