Obchodní značka DATART je nově součástí holdingové skupiny HP TRONIC, která sdružuje značky: Euronics, ETA, Kasa.cz, Hej.sk a jiné.

Specialista/ka prodejní a poprodejní péče (Praha)

Jsme podporou pro značky Datart.cz, Datart.sk, Euronics, ETA, Kasa.cz, Hej.sk. Máme hned 3 zákaznická centra. Kolegové v Brně fungují jako podpora pro zákaznické dotazy, ve Zlíně řeší reklamace a my v Praze? Staráme se převážně o zařizování Home Delivery (dopravy) a zařizování instalací spotřebičů.

Pracovní náplň:

• Staráme se a pečujeme o naše zákazníky
•Plánujeme dopravy a instalace spotřebičů, které zákazníci nakupují na našich prodejnách a e-shopech.
• Zajišťujeme komunikaci s našimi řidiči a externími servisními techniky
• Komunikujeme s prodejnami a dalšími odděleními celé naší společnosti
• Pracujeme v netradičním call centru
• Nedílnou součástí naší práce je prodej příslušenství a služeb k již vytvořeným objednávkám
(Nemusíte se bát, nejedná se vyloženě o technickou pozici :) )

Požadujeme:

• Ukončené středoškolské vzdělání
• Příjemné vystupování
• Asertivní chování
• Stabilního člena do týmu
• Rychle a samostatně pracovat s PC
• Rychlá orientace na internetu
• Zodpovědný a pečlivý přístup k zadaným úkolům
• Komunikativní znalost anglického jazyka
• POZICE JE VHODNÁ PRO ABSOLVENTY

Co vám tato pozice přinese?

• přátelský tým
• zlepšení komunikačních dovedností
• znalost elektro produktů, domácích spotřebičů
• zkušenost práce z velké firmy
• možnost seberealizace
• zodpovědnou a důležitou práci

Nabízíme:

• Individuální přístup a pomoc při řešení problémů
• Školící program
• Netradiční callcentrum
• Velkorysý odměňovací systém. Naši specialisté si umí vydělat 35000,-Kč a více
• Nástup možný ihned
• Štědrý systém firemních benefitů: stravenkovou kartu, výhodné tarify na volání pro Vás a celou Vaši rodinu, Multisport kartu, slevy na cestovní pojištění, 5 dní pracovního volna navíc, slevu na odběr elektřiny a plynu pro Vaši domácnost, zaměstnanecké slevy na naše produkty až 40 % a další výhody:)

Směnný provoz:

• Pracujeme na 8hodinové směny s postupným nástupem (provozní doba našeho oddělení je od 8 – 21 hodin), které jsou plánované s dostatečným předstihem. Jednou za měsíc máme pracovní víkend.

Kde budete pracovat?

V pražské pobočce společnosti HP TRONIC Zlín, spol. s r. o.
Křižíkova 148/34
Praha 8 - Karlín
186 00

Informace o pozici

Místo pracoviště

Křižíkova 148/34, 186 00  Praha-Karlín, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

HP TRONIC Zlín, spol. s r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Hana Hušbauerová
Telefon: 225 991 188

Kontakty

Kdo uvidí váš životopis jako první?

Hana Hušbauerová HR specialista