Obchodní značka DATART je nově součástí holdingové skupiny HP TRONIC, která sdružuje značky: Euronics, ETA, Kasa.cz, Hej.sk a jiné.

Prodejce kuchyňského studia/ designér - DATART (OC Letňany)

Hledáme učenlivého člověka, kterého by bavilo navrhovat kuchyně a radit zákazníkům nejefektivnější řešení na míru. Klíčový je pro nás Váš zájem, ostatní Vás naučíme! Budete pracovat v krásných, nově zrekonstruovaných prostorách v OC Letňany

Co bude Vaším úkolem?

  • Většinu času budete navrhovat a plánovat kuchyňské sestavy a poskytovat zákazníkům informace ohledně kuchyňských spotřebičů a služeb (jejich prodejem máte mj. možnost ovlivnit výši své mzdy)
  • Během dne se budete starat o vystavené zboží a jeho prezentaci
  • Průběžně se budete vzdělávat v oboru. Pravidelně organizujeme dodavatelská školení, e-learningové kurzy a jiná prodejní a produktová školení

Co od Vás budeme potřebovat?

  • Možnost nastoupit ihned nebo dle dohody
  • Sháníme člověka, který umí jednat se zákazníky a rád jim pomůže najít optimální řešení
  • Člověka, který se chce učit - poskytneme Vám naše know-how :-)
  • Zkušenost se softwarem pro vytváření 3D návrhů je výhodou, nikoli podmínkou
  • Zájem o spotřební elektroniku (součástí pozice je prodej vestavěných a volně stojících kuchyňských spotřebičů)
  • Pozitivní myšlení a odolnost vůči stresu

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Kompletní zaškolení - ať už v prodejních dovednostech či v těch technických, uděláme z Vás designéra kuchyní :-)
  • Ohodnocení, které se odvíjí od Vašich prodejních výsledků se slušným fixním platem
  • Množství odborných školení
  • Máme řadu firemní benefitů: stravenky, výhodné tarify na volání pro Vás a Vaše blízké, nákupy za zaměstnanecké ceny, cestovní pojištění pro celou rodinu, dny náhradního volna nebo třeba příspěvek na údržbu firemního oblečení v hodnotě 1.750 Kč čistého/měsíčně

Otevírací doba prodejny (a kuchyňského studia):

PO-NE 09:00-21:00 hod.
(pracujeme v 12hodinových směnách v systému krátký/dlouhý týden)

Místo výkonu práce:

DATART
Veselská 663
199 00 Praha 9 - Letňany

Informace o pozici

Místo pracoviště

Veselská 663, 199 00  Praha-Letňany, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

HP TRONIC Zlín, spol. s r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Adéla Sýkorová

Kontakty

Kdo uvidí váš životopis jako první?

Adéla Sýkorová HR specialista